Üsküdar petek temizligi

Comments · 79429 Views

iyi bir Üsküdar petek temizligi , uzman bir ekip gerektirdiği kadar kaliteli bir makinayı da gerekli kılmaktadır. Pisayada petek temizleme makinesi diye satılan ve bununla hizmet veren kişiler,

Üsküdar Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Tecrübeli Petek Temizleme Ekibimiz tam donanımlı olarak evinize gelir. Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriğe ihtiyaç duymayan makine kullanmak şarttır. Petek temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir. Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar petek temizleme işi sonlandırılamaz. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.

Farkımız Makinelerimiz ✓

Üsküdar Temizpetek.net aracılıgı ile; Petekleriniz, Tesisatınız ve en önemlisi Kombiniz zarar görmeden
en kısa sürede ve en uygun sekilde petek temizliğiniz dünyaca ünlü Rothenberger petek temizleme makinalarıyla yapılmaktadır. Ucuz makinaların gerçek bir petek temizliği yapamayacağını unutmayın !

Petekteki tortuyu temizliyoruz 

Temizpetek.net olarak petek yıkama islerinizi, profesyonel ekiplerimizce son teknolojik makinelerle kimyasal kullanmadan yerinde özenle yapmakyayız.. ( Çünkü kimyasalların zamanla petek ve kombiye zarar verdiği gözlemlenmiştir. Bu yüzden petek temizleme için dünyaca bilinen en ideal makina olan Rothenberger Ropuls ürününü kullanmaktayız. )

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizleme

Üsküdar Petek Temizliği

Üsküdar Petek Temizliği

Üsküdar Petek Temizliği

Üsküdar Petek Temizliği

Üsküdar Petek Temizliği

 

Isınan Bir Petek Huzur Demek ✓

üsküdar  Petek Yıkama / Petek Temizleme islerinizi, profesyonel ekiplerle son teknolojik makineler kullanarak ilçesinde de hizmet vermektedir. Petek temizliğinde uzman ekip önemli olduğu kadar kaliteli ekipmanın da önemli olduğunu sakın unutmayın. Firmamız sizler için en iyi makina ekipmanına sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Etiketler: Üsküdar Petek Temizleme , Üsküdar Petek Yıkama , Üsküdar Petek Kombi Temizleme

Petek Temizliginde Niçin Biz ?

iyi bir petek temizligi , uzman bir ekip gerektirdiği kadar kaliteli bir makinayı da gerekli kılmaktadır. Pisayada petek temizleme makinesi diye satılan ve bununla hizmet veren kişiler, maalesef sözde bir petek temizliği yapmaktalar. Kaliteli ve güçlü basınç üretebilen bir petek temizleme makinası ortalama 2100 USD iken; ucuz bir petek temizleme makinesi ise ortalama 250 USD dir. Biz kaliteden ödün vermiyoruz. Bu konuda karar ve takdir sizlerindir.

Petekleri Sökmeden Temizliyoruz

Petek Temizleme Hizmeti için temizpetek.net'i seçtiğinizde odalarınızdaki petekleri sökmeden uygun bir noktadan peteklerinize giriş yaparak güçlü basınçla petek temizliğini yapmaktayız. Temizleme işleminde kombiniz tamamen devre dışı bırakılarak kombinin herhangi bir zarar görmesini tamamen engellemiş oluyoruz. Bu konuda biz Rothenberger Ropuls petek temizleme - petek yıkama makinemize güveniyoruz siz de bize güvenin. Profesyonel ekiplerimizle tüm İstanbula hizmet vermekteyiz.
Yerden Isıtma ve Tesisat Temizligi
Yerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinemiz ile temizliyoruz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makine ile yaptığımız için boruların içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Yerden ısıtma temizliği için ihtiyaç duyacağınız güçlü darbeli basınç makinamız olduğu için gurur duymaktayız.

Petekler ne zaman temizlenmelidir?

 

Firmaların reklam politikaları içerisinde petek bakımlarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak petek bakımı kombi tesisatınız için yeterlidir.

Petek Temizliğinde Tavsiyeler

  • Petek temizliğinizi düzenli yaptırmalısınız.
  • Profesyonel ekipleri tercih edin.
  • Yıkama hizmeti alacağınız makinenin kalitesini öğrenin.
  • Kurumsal Firmalardan Hizmet alın.
  • Temizleme Aşamasında Kombinizin Devre Dışı Bırakıldığından Emin Olun.
Read more
Comments